Opinie

Luty 2017, Konstantynów Ł.

Od kilkunastu miesięcy jestem użytkownikiem systemu SALUTAIRE we własnym domu. Co do montażu wentylacji mechanicznej, byłem na nią zdecydowany od początku, od projektu domu. Z kolei gruntowy wymiennik ciepła na podłożu złożonym z dolomitu i innych minerałów, wydawał się dodatkowym gadżetem.
Jednak właśnie zastosowanie w instalacji złoża z minerałów skalnych przekonało mnie do tej inwestycji. Co prawda mieszkam w okolicy zalesionej i wydawałaby się czystej ale w naszych czasach chyba każdy jest po trosze alergikiem. Pyłki drzew, komary, muszki – sama natura – potrafią dokuczyć.
Dziś widzę zalety SALUTAIRE
– nie muszę otwierać okien, żeby czuć świeże powietrze,
– powietrze nasycone cennymi mikroelementami, zapewnia przyjemny poziom komfortu oddychania, który doceniam przebywając dłużej w innych pomieszczeniach, typu: biuro, znajomi itp.
– temperatura w domu w okresie letnim to przyjemne 20-22 C, jak w przypadku klimatyzacji, ale z dopływem świeżego powietrza
– dobra izolacja budynku, zastosowanie nowoczesnej instalacji grzewczej i rekuperacja z GWC SALUTAIRE, stopniowo daje wymierne oszczędności w ogrzewaniu domu.

Michał Stolarczyk